Komunikat o zawieszeniu pracy przedszkola!

Szanowni Rodzice
Zgodnie z decyzją Premiera Mateusza Morawieckiego od poniedziałku 16 marca 2020 r. do 25 marca 2020 r. wszystkie placówki oświatowe w kraju , w tym także nasze przedszkole, zawieszają zajęcia wychowawczo-opiekuńczo-dydaktyczne. W miarę możliwości, w trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich, proszę o zapewnienia opieki dzieciom także jutro i pojutrze (12 i 13.03). Przypominam, że zgodnie z art. 4 Specustawy dotyczącej szczególnych rozwiązań w walce z epidemią koronawirusa, rodzicom dzieci do lat 8 przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy 14 dni.
Decyzja o zawieszeniu zajęć w placówkach oświatowych i ograniczeniu dostępu do obiektów publicznych powodowana jest walką o ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa, dlatego proszę Państwa o potraktowanie komunikatów możliwie poważnie, ograniczenie wyjść i wyjazdów, dbanie o higienę i monitorowanie stanu zdrowia swoich bliskich.
Proszę Państwa o zachowanie spokoju i śledzenie informacji na naszej stronie oraz w mediach.
➡️https://www.gov.pl/web/koronawirus/zawieszenie-zajec-w-szkolach-przedszkolach-zlobkach
Przez cały czas można kontaktować się z nami za pośrednictwem poczty mailowej: przedszkole@danielowice.pl, pod nr telefonu 71 313 12 62 lub na FB
Z życzeniami zdrowia
Dyrektor Przedszkola Publicznego w Danielowicach
mgr Małgorzata Motała