KOMUNIKAT- zdalne przedszkole

Drodzy Rodzice
W związku z coraz trudniejszą sytuacją epidemiologiczną?? i przedłużającą się przymusową przerwą w pracy placówek oświatowych ( aktualnie już wiadomo, że przerwa potrwa co najmniej do Świąt Wielkanocnych) , pragniemy Państwa poinformować, że cały ten czas jesteśmy do Państwa dyspozycji, służąc radą, pomocą i wsparciem. Obecna sytuacja wymaga od nas wszystkich szczególnych rozwiązań i wiąże się z wieloma wyrzeczeniami. Od ponad tygodnia w wydarzeniu faceobookowym “W co się bawić, w co się bawić?” przedstawiamy Państwu różne propozycje zabaw i aktywności dla dzieci w wieku przedszkolnym. Jednak, w związku z nowymi wytycznymi Ministra Edukacji jesteśmy też zobowiązani do realizacji tzw. edukacji zdalnej.?‍? W tym celu zapraszamy Państwa do grup zamkniętych utworzonych przez wychowawczynie Waszych dzieci. Na nich będą się pojawiały propozycje zabaw edukacyjnych i twórczych oraz aktywności związanych z realizacją Programu Wychowania Przedszkolnego na ten rok szkolny. Zaproszenia do grup zostały Państwu wysłane w wiadomościach prywatnych i sms-ach. Zachęcamy do dołączenia i korzystania z propozycji nauczycielek. Zaznaczamy, że są to nasze propozycje (!) , dostosowane do wieku i możliwości rozwojowych dzieci z poszczególnych grup, a ostateczną decyzję o ich realizacji podejmują Państwo. Przypominamy również, że podstawą wszelkich aktywności dzieci w wieku przedszkolnym powinna być zabawa i ruch. W razie pytań, problemów czy trudności możecie Państwo pisać lub dzwonić, a także korzystać ze wsparcia
i konsultacji naszych specjalistów:

?‍♀️logopeda, mgr Marta Wołczacka: logopedadanielowice@wp.pl
?‍♀️pedagog, mgr Urszula Najowicz: danielowice.pedagog@gmail.com

Dostępna dla Państwa jest również Pani Dyrektor, z którą można się kontaktować od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 pod naszym, przedszkolnym numerem telefonu 71-3131262 , oraz za pośrednictwem poczty mailowej: przedszkole@danielowice.pl lub przez wiadomość prywatną naszego FP na facebooku.

Dziękujemy Państwu za dotychczasowe słowa otuchy i uznania!
My również myślami i duchem jesteśmy z Wami i Waszymi dziećmi.
Razem damy radę! Dbajcie o siebie i swoich bliskich!