TRANSPORT

Dzieci zamieszkałe na terenie Gminy Domaniów mogą korzystać bezpłatnie z transportu   autobusami Oławskich Przewozów Gminno- Powiatowych. Transport odbywa się  z miejscowości zamieszkania dzieci do Przedszkola i z powrotem. W autobusie jeździ opiekunka, która czuwa nad bezpieczeństwem dzieci podczas podróży. Korzystanie z transportu  przez dzieci jest możliwe wyłącznie po wcześniejszym złożeniu przez rodziców podpisanych dokumentów i oświadczeń w sekretariacie Przedszkola. Dzieci są odbierane rano z autobusu i odprowadzane po zajęciach przez pracowników Przedszkola na odpowiedni kurs,  zgodny z deklaracjami złożonymi przez rodziców.

WAŻNE- W okresie zagrożenia COVID-19 dzieci są zobowiązane do zakrywania nosa i ust podczas transportu autobusem. Prosimy aby wyposażyć dzieci w odpowiednie osłony .

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Godziny odjazdu i przyjazdu autobusów są orientacyjne i zależą od miejscowości do których w danym dniu autobus musi rozwieźć dzieci. Prosimy o przychodzenie na przystanek ok. 5 minut wcześniej. Rozkład jazdy jest aktualizowany w przypadku złożenia przez rodziców deklaracji dowozu z innych miejscowości. Przypominamy, że autobus zatrzymuje się wyłącznie na wyznaczonych przystankach.

kierunek Danielowice
przyjazd ok. 8:31

opiekunka: A. Strugacz
MiejscowośćOdjazd
Skrzypnik7:30
Domaniów7:40
Piskorzów7:48
Gęsicie7:54
Swojków7:56
Chwastnica8:01
Piskorzów8:05
Wierzbno8:09
Polwica8:13
Piskorzówek8:19
Radłowice8:23
Gostkowice8:29
Danielowice8:31

kierunek Domaniów
odjazd 14:40

opiekunka: W. Domańska
MiejscowośćOdjazd
Danielowice14:40
Gostkowice14:42
Nowojowice14:45
Kuchary14:50
Radłowice14:58
Piskorzówek15:02
Domaniów15:10
Skrzypnik15:14
Wyszkowice15:18
Kończyce15:24

kierunek Wierzbno
odjazd 15:10

opiekunka: A. Strugacz
MiejscowośćOdjazd
Danielowice15:10
Piskorzówek15:14
Polwica15:19
Wierzbno15:23
Piskorzów15:35
Chwastnica15:39
Swojków15:41
Gęsice15:43