TRANSPORT

Dzieci zamieszkałe na terenie Gminy Domaniów mogą korzystać z transportu bezpłatnym autobusem gminnym. Codziennie  są dowożone z miejscowości zamieszkania do Przedszkola i z powrotem. W autobusie jeździ opiekunka, która czuwa nad bezpieczeństwem dzieci podczas podróży. Korzystanie z transportu gminnego przez dzieci jest możliwe wyłącznie po złożeniu przez rodziców podpisanych dokumentów i oświadczeń w sekretariacie Przedszkola. Dzieci są odbierane rano z autobusu i odprowadzane po zajęciach przez pracowników Przedszkola zgodnie z deklaracjami złożonymi przez rodziców.

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Godziny odjazdu i przyjazdu autobusów są orientacyjne i zależą od miejscowości do których w danym dniu autobus musi rozwieźć dzieci. Prosimy o przychodzenie na przystanek ok. 5 minut wcześniej. Rozkład jazdy jest aktualizowany w przypadku złożenia przez rodziców deklaracji dowozu z innych miejscowości.

kierunek Danielowice
przyjazd 8:40

kierowca: Z. Kopka
opiekunka: A. Strugacz
MiejscowośćOdjazd
Skrzypnik7:30
Domaniów7:40
Piskorzów7:45
Gęsicie7:55
Swojków8:00
Chwastnica8:05
Piskorzów8:10
Wierzbno8:15
Polwica8:20
Piskorzówek8:25
Radłowice8:30
Gostkowice8:35
Danielowice8:40

kierunek Domaniów
odjazd 14:40

kierowca: J. Włoszczowski
opiekunka: W. Domańska
MiejscowośćOdjazd
Danielowice14:40
Kuchary14:45
Nowojowice15:00
Gostkowice15:05
Radłowice15:10
Piskorzówek15:15
Domaniów15:20
Skrzypnik15:30
Wyszkowice15:35
Kończyce15:40
Radoszkowice15:50

kierunek Wierzbno
odjazd 15:10

kierowca: Z. Kopka
opiekunka: A. Strugacz
MiejscowośćOdjazd
Danielowice15:10
Piskorzówek15:15
Polwica15:22
Wierzbno15:30
Piskorzów15:35
Chwastnica15:40
Swojków15:45
Gęsice15:50