wróć do NASZA KADRA>>>

mgr Małgorzata Motała

dyrektor przedszkola
nauczyciel w grupie Motylki

pedagog specjalny, nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej

nauczyciel dyplomowany

Absolwentka studiów pedagogicznych o specjalności Rewalidacja na Uniwersytecie Wrocławskim,  studiów podyplomowych na kierunku wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna oraz zarządzanie w oświacie. Jest także byłym nauczycielem matematyki i przyrody w szkole podstawowej . Ma kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.  Pomysłodawczyni i inicjatorka wielu  akcji społecznych oraz działań na rzecz najmłodszych. Uwielbia otaczać się ludźmi.  Wulkan energii i optymizmu dla którego niemożliwe  nie istnieje.  Zawsze uśmiechnięta i skora do żartów. W swojej pracy stawia na kreatywność, naturalną potrzebę tworzenia,  poznawania i odkrywania świata przez najmłodszych. Wierzy, że każde dziecko ma nieograniczony potencjał i możliwości, które wystarczy odkryć i pielęgnować.    Prywatnie mama studentki Uniwersytetu wrocławskiego i 8-letnich bliźniaków. Zapalona biegaczka i fanka muzyki rockowej.

wróć do NASZA KADRA>>>