wróć do NASZA KADRA>>>

mgr Bernarda Bajgrowicz

wychowawca grupy Biedronki

nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej

nauczyciel dyplomowany

Ukończyła pedagogikę na Uniwersytecie  Wrocławskim, na kierunku nauczanie początkowe oraz studia podyplomowe  z zakresu Gimnastyki Korekcyjnej na wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Mimo wieloletniego doświadczenia zawodowego, systematycznie podnosi swoje kwalifikacje.  Posiada także przygotowanie do pracy z dziećmi metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne oraz Metodą Dobrego Startu M. Bogdanowicz. W swojej pracy zawsze  kieruje się dobrem dziecka. Stara się poprzez serdeczność i szczery uśmiech,  każdemu swojemu podopiecznemu zapewnić poczucie akceptacji i bezpieczeństwa. Podczas zajęć wykorzystuje tradycyjne i innowacyjne metody nauczania stymulujące wszechstronny rozwój najmłodszych. Interesuje się psychologią. Prywatnie mama trzech dorosłych już córek i spełniająca się  babcia:) Miłośniczka dobrej muzyki i tańca. Wolny czas spędza aktywnie jeżdżąc  na rowerze lub uprawiając Nordic Walking.

wróć do NASZA KADRA>>>