wróć do NASZA KADRA>>>

mgr Dorota Piasecka

wychowawca grupy Motylki

nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej

nauczyciel dyplomowany

Ukończyła studia pedagogiczne na Uniwersytecie Wrocławskim w zakresie specjalności nauczanie początkowe oraz studia podyplomowe Nauk o Rodzinie na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi zarówno w szkole podstawowej , jak i w przedszkolu. Jest osobą stanowczą i konsekwentną ale przy tym  ciepłą i troskliwą.  Lubi ład i porządek. W swojej pracy wykorzystuje tradycyjne i innowacyjne metody nauczania stymulujące wszechstronny rozwój podopiecznych.  Stara się zachęcać dzieci do wspólnej zabawy, proponując im ciekawe formy artystyczne skierowane na  wyrażanie swoich przeżyć w plastyce, muzyce i ruchu. Cieszą ją  nawet najmniejsze sukcesy przedszkolaków. Prywatnie jest mamą trójki, dorosłych już dzieci. Pasjonuje się historią  Polski i uwielbia książki oraz wypoczynek w otoczeniu przyrody.
W smutne i deszczowe dni chętnie słucha muzyki klasycznej,  popijając herbatę słodzoną miodem z pasieki męża.

wróć do NASZA KADRA>>>