Wyniki rekrutacji

Szanowni Państwo

Zakończyliśmy I etap rekrutacji na wolne miejsca w naszym Przedszkolu na rok 2020/2021. Wyniki postępowania, zgodnie z  §11b Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 493 i 530) są zamieszczone poniżej:

Lista dzieci zakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym do przyjęcia do Przedszkola Publicznego w Danielowicach na rok szkolny 2020/2021

1. Bagińska Maja
  24. Szewczyk Stanisław
  25. Świetlikowski Oliwier
  26. Wiśniewska Lena

W celu zapewnienia miejsca w naszym przedszkolu należy w terminie do 17 kwietnia do godz. 14:00 złożyć potwierdzenie woli korzystania z usług przedszkola w przyszłym roku szkolnym. W tym roku, w  związku z ograniczeniami związanymi z pandemią COVID-19, potwierdzenie woli zapisu dziecka lub rezygnację z miejsca w Przedszkolu Publicznym w Danielowicach odbywa się  w  formie elektronicznej poprzez przesłanie skanu lub zdjęcia „Potwierdzenia woli korzystania z usług Przedszkola Publicznego w Danielowicach w roku szkolnym 2020/2021” na skrzynkę mailową przedszkola : przedszkole@danielowice.pl

Druk oświadczenia woli można pobrać ze strony naszego przedszkola:  >>POBIERZ TUTAJ<<

Jeśli nie mają Państwo możliwości wydrukowania potwierdzenia proszę o odesłanie maila  na adres przedszkole@danielowice.pl ,  z oświadczeniem:

“Ja, ( imię i nazwisko składającego oświadczenie) potwierdzam wolę korzystania przez moje dziecko ( imię i nazwisko dziecka), urodzone ( data urodzenia dziecka)  z usług Przedszkola Publicznego w Danielowicach w roku szkolnym 2020/2021.”

lub ( jeśli Państwo nie zamierzają korzystać z miejsca w przedszkolu w roku szkolnym 2020/2021

“Ja ( imię i nazwisko składającego oświadczenie) nie wyrażam woli korzystania przez moje dziecko ( imię i nazwisko dziecka) urodzone ( data urodzenia dziecka) z usług Przedszkola Publicznego w Danielowicach w roku szkolnym 2020/2021.”

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych zostanie opublikowana do 24 kwietnia 2020 r..