Życzenia świąteczne

Drodzy Rodzice, Kochane Przedszkolaki
Przed nami Święta Wielkiej Nocy. Czas zadumy nad trudem i kruchością ziemskiego bytu, ale również czas odrodzenia, nadziei i miłości. A to właśnie nadziei chyba najbardziej nam dziś potrzeba. Wiary, w to że nadejdzie lepszy czas, że przestaniemy się bać o to co przyniesie los. W tym wyjątkowym czasie zatrzymajmy się więc na chwilę: zadbajmy o swoich bliskich, o ciepłe relacje, podzielmy się dobrym słowem (choćby na odległość), pomyślmy o tych, którzy poświęcają się by pomagać innym. Niechaj te świąteczne dni przyniosą Wam spokój i wiarę, że wszystko będzie dobrze.
Niestety nie możemy złożyć Wam życzeń osobiście, dlatego wszyscy pracownicy naszego Przedszkola wysyłają dobrą energię ze świątecznej kartki!